De 3d illustratie op de cover van de GeldGids werd gemaakt door Pixelfood in opdracht van Twin Media. Ook de vervolgillustraties werden door Pixelfood verzorgd.
De Geldgids geeft onafhankelijke adviezen en handige informatie over financiële onderwerpen als hypotheken, belastingen, pensioenen, beleggen en eerder stoppen met werken.
De 3d illustratie op de cover van de DigitaalGids werd gemaakt door Pixelfood in opdracht van Twin Media. Ook de openings- en vervolgillustraties bij het dossier ‘Oude PC’ werden door Pixelfood verzorgd.
De DigitaalGids is het tijdschrift van de consumentenbond over computers en internet.
Of je nu een uitleganimatie nodig hebt, een 3D-animatie of een 3D-illustratie: Pixelfood maakt het! Wij werken klantgericht, leveren maatwerk en dat alles voor een eerlijke prijs.
Meer weten? Wij denken graag kosteloos met u mee!